MOJA PASJA

Moją pasją całe życie był, jest i będzie
rozwój ku mistrzostwu osobistemu!

Do tego uwielbiam się uczyć i szukać powiązań wśród z pozoru niepasujących i niespójnych elementów, leżeć na plaży z pasjonującą książką, słuchać szumu morza i co jakiś czas „zawiesić się” w tej niezwykłej urodzie natury, uprawiać jogę, medytować, pracować coachingowo używając wielu różnorodnych narzędzi rozwojowych, jeździć na rowerze i kąpać się w morzu, ponad wszystko kocham słońce, radość daje mi chodzenie po górach i oglądanie krajobrazów zapierających dech w piersiach i mierzenie się tam w surowości i prostocie natury z własnymi ograniczeniami. Lubię też myśleć nieco kreatywnie i nieco refleksyjnie. Poluję na własne transgresje przekraczając granice i te małe i te wielkie. Jestem wyczulona na piękno, wyjątkowość jest emocją, której poszukuję całe życie.

W chwilach zatrzymania odnajduję ją w smakach, zapachach, kolorach i kształtach. Oprócz tego, że uwielbiam być z ludźmi i towarzyszyć im w odkrywaniu siebie to z radością spędzam czas sama ze sobą.

Ponad wszystko kocham moją 6 letnią córkę, która jest dla mnie diamentem w koronie życia.

Najcenniejszą dla mnie wartością jaką odkryłam w moim dorosłym już życiu jest


Luksus
który pojmuję jako:


wolność wyboru, pracę z przyjemnością i dla przyjemności, bezstresowe życie, spełnienie osobiste, równowagę wewnętrzną, podróże do ważnych miejsc – czasami nowych, a czasami tych sentymentalnych powrotów gdzieś w retrospekcję mojego życia, która wtedy buduje się trochę jakby na nowo. Czasem wystarczy też absurdalny drobiazg lub chwila refleksji i złapania tego co ważne. I tak okazuje się, że luksus to po prostu jest nieprzegapione życie czyli cały czas bycie w uważnej strefie rozwoju i miłości do siebie i innych. Moją firmę nazwałam właśnie „Strefa Rozwoju”.

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

STREFA ROZWOJU

Magdalena Żmijewska