Referencje klienci indywidualni

Katarzyna Pohl-Sznurczak

Business & Sales Manager

Magda jest wyjątkowym coachem kariery i doradcą zawodowym. Pomogła mi w procesie budowania nowej tożsamości zawodowej, poznawania moich talentów i mocnych stron. We współpracy z Magdą znalazłam dla siebie ciekawe inspiracje rozwojowe, nowe cele zawodowe i dużo dobrej energii do działania! Polecam bardzo Magdę wszystkim tym, którzy chcą przejść przez dobrą zmianę i mieć maksimum profesjonalnego wsparcia! :)

Wojtek Zajkowski

Właściciel 4 świetnie prosperujących biznesów i jednego start-upu

Coaching - to tak naprawdę lepsza świadomość samego siebie. A poprzez świadomość lepsze poznanie siebie. Przez poznanie siebie dochodzimy do naszych wad, zalet, talentów. Jeśli je poznamy to wiemy co mamy do poprawienia, a czym nie warto się zajmować i tracić czasu. Magda jest zaproszeniem do poznania siebie, bądź szybszego poznania siebie. Magda jest profesjonalistą i jak każdy profesjonalista pracuje nad tym aby być jeszcze lepszym profesjonalistą czyli też pracuje nad sobą. Nie bój się coachingu! Potraktuj to jako zabawę, a może wyjdzie coś więcej …

Magda Robak

Trener Konsultant Facylitator

Miałam okazję być Klientką Magdy podczas sesji coachingowej opartej o Talenty Gallupa. Magda profesjonalnie omówiła i porównała moje wyniki (rok odstępu). Dzięki sposobowi prowadzenia sesji i trafnie zadawanym pytaniom miałam możliwość rzeczywistego pogłębienia wiedzy na temat kluczowych talentów i ich roli w moim życiu (i in plus, i in minus). Magda sprawnie poprowadziła mnie przez przeszłość i teraźniejszość oraz wspomogła w spojrzeniu w przyszłość – w to, w jaki sposób mogę zagospodarować ‘wielką piątkę’ w obszarze zawodowym i prywatnym. To była bardzo cenna sesja, która wsparła mnie na drodze planowanych zmian.

Rafał Pijar

Właściciel Trans Południe

Magda pracowała z moim nastoletnim synem podczas kilku sesji coachingowych. Praca, metody, narzędzia i tempo były dostosowane do możliwości młodego człowieka. Mój syn odkrył kilka ważnych inspiracji, które niewątpliwe go wzbogaciły i rozwinęły. Polecam Magdę jako profesjonalnego coacha wszystkim rodzicom, którym zależy na dobrym przygotowaniu ich dzieci do wejścia w dorosłe życie.

Agnieszka Tuszyńska

Logistics&Customer Service

Dzięki ćwiczeniom realizowanym pod kierunkiem Magdy miałam możliwość spojrzeć na siebie z zewnątrz, sesje coachingowe pozwoliły mi spojrzeć na istotne dla mnie sprawy z innej perspektywy i zdobyć większą świadomość siebie. Polecam Magdę jako uważnego słuchacza oraz osobę motywującą do działania.

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

STREFA ROZWOJU

Magdalena Żmijewska